img

ICBC Turkey’den deprem bölgesine 1 milyon TL destek


ICBC’nin Türkiye iştiraki ICBC Turkey, Kahramanmaraş ve çevre illerde meydana gelen deprem felaketi sonrasında destek için harekete geçti. AFAD’a aktrılmak üzere 1 milyon TL’lik maddi yardımda bulunduğuu açıklayan ICBC Turkey, yapılacak her türlü yardımın hayati önem taşıdığına dikkat çekti.

Türkiye bankacılık sektöründe faaliyet gösteren ICBC Turkey, merkez üssü Kahramanmaraş’ın Pazarcık ilçesinde meydana gelen ve çevre 10 ili etkileyen depremin ardından bölgeye destek için harekete geçerek, depremzedeler için 1 milyon TL nakdi yardım desteğinde bulunduğunu açıkladı.

ICBC Turkey yaptığı açıklamada, “Kahramanmaraş merkezli ve 10 ili etkileyen yıkıcı depremden etkilenen vatandaşların ve ağır kış şartlarında kurtarma faaliyetlerini  yürüten ekiplerin acil ihtiyaçlarınını karşılanması amacıyla ICBC Turkey olarak 1 milyon TL nakdi yardım desteği veriyoruz. Böylesi bir felaket sonrası yapılacak her türlü desteğin hayati önem taşıdığına inanıyoruz. Bir kez daha bu vesileyle hayatını kaybedenlere başsağlığı, yaralılar için acil şifalar dileriz.” ifadelerini kullandı.

Kaynak Çin Uluslararası Radyosu
Hibya Haber Ajansı

Vakıf Katılım

 

 

 

 

Haber Aboneliği

CANLI YAYIN EKRANI

Reklam Pazarı

Reklam İçeriği

Kandilli Rasathanesi Son Depremler

Dünya Genelinde Son Depremle

Dolar Fiyatı

 

 

724ilanbul

Araba Hayali

Piramit Menkul Kıymetler A.Ş.