img

Afyonkarahisar’da okul sporları fikstür çekimi gerçekleşti


AFYONKARAHİSAR - 20.10.2022 - HİBYA - Afyonkarahisar Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’nde 2022-2023 eğitim öğretim yılı Okul Sporları fikstür çekimi gerçekleşti. Fikstür çekimi 5 farklı branşta; futbol, futsal, basketbol, voleybol ve hentbol branşlarında yapıldı.

Yeni eğitim öğretim yılında yapılacak olan Okul Sporları İl Birinciliği müsabakalarına katılacak takımların belirleneceği fikstür çekimi yapıldı. Futbol, voleybol, hentbol, futsal ve basketbol branşlarında gerçekleşen fikstür çekiminde sporcular; gençler, yıldızlar, küçükler, kızlar ve erkekler kategorisinde müsabakalara katılım sağlayacak.

Spor Hizmetleri Müdür Vekili Yılmaz Erşen: “2022-2023 Okul Sporları fikstür çekimini 5 ana branşta gerçekleştirdik. İnşallah hayırlı güzel bir sezon geçiririz.” dedi.

Konuya ilişkin açıklamalarda bulunan Okul Sporları Şuba Müdürü Adil Kamberoğlu sonuç bildirme tarihi belli olan branşların fikstür çekiminin yapıldığını belirterek: “ Bu sezonun daha güzel daha verimli, bolca centilmenlik örneği gördüğümüz, dostluğun ve sporun kazandığı bir sezon olmasını temenni ediyoruz. İnşallah hepimiz için hayırlı bir sezon olur. Bütün takımlara başarılar diliyorum." ifadesini kullandı.

Okul Sporları İl Temsilcisi Muhammet Doğan, Afyonkarahisar’ı gruplarda ve Türkiye Şampiyonası’nda temsil edecek takımları belirlemek için fikstür çekimini tamamladıklarını belirtti.


Hibya Haber Ajansı

Vakıf Katılım

 

Haber Aboneliği

CANLI YAYIN EKRANI

Reklam Pazarı

Reklam İçeriği

Kandilli Rasathanesi Son Depremler

Dünya Genelinde Son Depremle

Dolar Fiyatı

 

 

724ilanbul

Araba Hayali

Piramit Menkul Kıymetler A.Ş.